2. semifinále

OnhlL

Přinášíme krátké ohlédnutí za odvetnými duely semifinálových sérií. Druhý den soubojů o finále měl přinést souboje hodné této fázi. Bohužel pro celou soutěž se tak nestalo.

V prvním zápase se utkali Staříci proti Vosám. Už před zápasem však bylo jasné, že se o vyrovnaný souboj jednat nebude. Staříci se totiž sešli pouze ve 4 hráčích do pole a tak otázkou nebylo kdo postoupí, ale spíše jakým rozdílem skóre. Nutno smeknout před sestavou Staříků, kteří, ve složení Zuch, Smetana, Kounovský, Eitler a chytající Kupf, srdnatě vzdorovali Vosímu tlaku a ve dvou třetinách v extrémním horku inkasovali pouze 5x. Vysoká teplota ovšem značně ubírala síly, což se promítlo do výsledku 3. třetiny, kde Vosy vstřelily 7 branek. Staříkům se podařilo 2x také prosadit zásluhou Kounovského a Eitlera, avšak konečný výsledek je 12:2 pro Vosy a v součtu je celkové skóre 26:3 ve prospěch žlutočerných.

Ve druhém utkání měli změřit síly Medvědi a Lišky. Již v pátek se ovšem Lišky omluvily ze zápasu kvůli nedostatečnému počtu hráčů a zápas se tedy kontumoval ve prospěch Medvědů. Finálovou sérii tedy utvoří dvojice Vosy a Medvědi. Medvědi si zahrají své první finále a budou chtít dosáhnout na pohár. Vosy oproti tomu budou chtít zavzpomínat na období, kdy soutěž vyhrály.
Závěrem tedy k semifinálovým sériím. Velký respekt Staříkům, kteří i přes nedostatek hráčů a s věkovým průměrem 43 let nastoupili k odvetě a ukázali tak vášeň pro tento sport. Tým Lišek by si měl sáhnout do svědomí, zda bylo opravdu nutné utkání kontumovat.