Akce pro děti

Sportovní Příměstský tábor 

se zaměřením na hokejbal
I. turnus 22.7. - 26.7. 2019
II. turnus 5.8.  -  9.8. 2019

Příměstské tábory jsou poslední dobou velmi oblíbené. Rodiče mají jistotu, že je o jejich děti postaráno v době, kdy musejí být v práci.

Hokejbalový PM tábor se soustředí převážně na sport, který nabírá na oblibě. Na tomto táboře se učíme s hokejkou, hrajeme hry, chodíme na výlety, aj ...

Hokejbalový tábor je velmi oblíbený mezi mládeží místního hokejového klubu HC Bílí Tygři Liberec. 

Těšíme se na čas, který strávíme s dětmi a naučíme je nové věci.

Sportovní dopoledne pro děti

22.6. 2019 

Sportovní dopoledne pro děti bylo první akcí, kterou Hokejbalový spolek pro děti pořádal. Díky této akci se nám pomalu a jistě plní mládežnické kategorie.

Vždy je pro děti připraveno spoustu her, mnoho zábavy a také nějaká ta výhra. 

Děti si zde mohou vyzkoušet jaké to je hrát hokejbal, mohou si prohlédnout hasičské auto a hlavně si zasportovat.

Hlavními sponzory jsou MOCCA, Město Liberec a BAMBULE.

Hokejbal proti drogám!!

Narazit na nás můžete i na akcích v Liberci

SPORT Live - Home Credit aréna

začátek září

Náborová akce, kde se na jednom místě sejdou všechny sporty, které město Liberec může nabídnout a účastník akce si může pro nadcházející rok vybrat sport, který ho zaujal.

ČÁRY u arény

Tradiční akce, na které jsme hosté. Sport Park každý rok pořádá pálení čarodějnic. Na této akci si děti mohou vyzkoušet různé sporty a vyhrát ceny.

Dětské dny

Častokrát nás uvidíte i na akcích, které sice nepořádáme, ale účastníme se jich jako hosté. Děti si tedy mohou vyzkoušet co to hokejbal je a třeba se připojit k místnímu klubu.

Akce pro školy a školky

První školní den, první trénink hokejbalu?!

Pasivní náborová akce. Za pomocí ČMSHB je možné oslovit školy a v prvním týdnu rozdat dětem nějaké presenty a lehce je nalákat na trénink konající se v blízkosti školy.

Hokejbalový kroužek

Náborová akce trvající celý školní rok. V době odpolední družiny je možné, aby děti docházeli na tréninkovou jednotku konající se přímo v areálu školy. Pokud je hokejbal chytne, tak mají možnost přidat se k místnímu klubu.

Dny družin / Dny školek