Informace

Veřejná sbírka ZACHRAŇME LIŠKY! byla vytvořena k účelu rekonstrukce hokejbalového hřiště v Liberci. Hřiště se nachází ve Františkově a je majetkem města Liberec. HBC Liberec se snaží posunout úroveň zdejšího hokejbalu a snaží se hřiště zrekonstruovat „vlastními“ silami. Je možné hokejbalu pomoci a přispět právě na sbírkový transparentní účet:

Snažíme se oslovit co nejvíce známých osobností a žádáme je o laskavost. Sportovci nám podepíší vlastní kus výstroje / výzbroje a darují nám jej. My tento kousek vydražíme na Facebookových stránkách AUKCE a peníze jdou právě na transparentní účet. Peníze posléze využijeme na rekonstrukci hřiště, které je v hrozném stavu. Hlavním tahounem sbírky je MARTIN SMETANÍK, který sehnal obrovské množství sportovních artefaktů a díky němu přibylo na transparentní účtu velké množství peněz! Přispět může ovšem kdokoli, nejedná se pouze o aukce, ale také o přenosné kasičky na akcích. Akce pořádá HBC Liberec a veškeré peníze z akcí jdou právě do této zapečetěné kasičky. Kasičku jednou za čas necháváme rozpečetit a vkládáme peníze na transparentní účet.

Akce na kterých naleznete kasičku:

1) Benefiční utkání – zápas, kde se utká výběr z Libereckého hokejbalu proti známým osobnostem. Mezi známými osobnostmi naposledy byl třeba Marek Pinc, Michal Bulíř, Přemysl Kovář, Jakub Děkan, aj…

2) Turnaj o pohár Primátora města Liberec – turnaj, kde ze startovného se poplatí veškeré náklady a zbytek peněz se vkládá do kasičky. Na tento turnaj se snažíme najít sponzory, kteří nám přispějí a díky nim můžeme výtěžek znásobit.

3) Sportovní den s hokejkou – akce pro děti, kde si mohou vyzkoušet hokejbal a případně se do klubu přihlásit. Po celý den je připravená kasička, do které návštěvníci mohou přispět. Večer po akci je připraven koncert kapely, která se vzdá honoráře a výtěžek jde na transparentní účet společně s obsahem kasičky.

Lidi, kteří akce pořádají, nebo na akcích pomáhají to dělají bez nároku na honorář! V případě pomoci můžete kontaktovat předsedu klubu Jiřího Duška