Jako kočka s myší!

OnhlL

Jako kočka s myší si pohrály Lišky s Green Monsters. Hotovo bylo již v první třetině, která skončila vysoko 6:1! V druhé třetině se brankostroj trochu zadrhl a to i díky zlepšenému výkonu hostujícího brankáře Valachyho. Obrana byla stále tristní. To se projevilo po zranění právě jmenovaného brankáře hostí. Toho musel v 38 minutě vystřídat hráč z pole Albani a brankostroj se opět rozjel. Výsledek se nakonec zastavil na skóre 14:2. Velmi dobře si vedl domácí útočník Benda, který si připsal 9 gólů a vyhoupl se do čela střelců ligy.

Vosy posílil Dominik Hrníčko!

Vosy posílil Dominik Hrníčko a bylo to znát. Dobře organizoval hru, z čehož těžilo hlavně duo Martin Smetaník – Lukáš Kysela. Oba si připsali hettrick . Sám nasbíral 2+5 kan. bodů. Medvědi vůbec nepředvedli dobrý výkon a Vosám tak výhru usnadnili. Například za první třetinu na domácí bránu vystřelili jen dvakrát. Což je strašně málo. Není divu, že si s nimi domácí hravě poradili vysoko 9:1 a zaslouženě berou tři body.