Katem Medvědů Hudeček!

OnhlL

První duel 4.kola byl na žádost týmu AHA Jablonec odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

V druhém zápase dne přivítal celek Green Monsters tým Vosy Liberec. Vosy vtrhly do zápasu ve velkém tempu a prvních pět minut, takřka nepůjčily domácím balónek. Výsledkem toho bylo dvoubrankové vedení. Až pak se hra vyrovnala. Čemuž odpovídal i výsledek. Obě mužstva do pauzy přidala dvě branky. Po první třetině tak bylo 2:4. Domácí nechtěli v druhé třetině dopustit jejich standardní kolaps. To se povedlo. Na každé straně padl jeden gól a domácí tak drželi naději v poslední třetině s výsledkem něco udělat. Snaha ale byla marná. Vosy si výsledek pohlídaly. Hosté třetí třetinu vyhráli 3:2 a celkově porazily Monsters Green 8:5. Za domácí si dobře vedl Beneš, který si připsal tři branky. Za hosty Frk, který si dokonce připsal branky čtyři.

Ve šlágru kola hostil tým Medvědů Staříky. Ve velmi nervózním zápase první třetina nepřinesla žádné rozuzlení. Stav 2:2 odpovídal tomu, co bylo vidět na hřišti. Ještě v pětadvacáté minutě bylo skóre 3:3. Od pětadvacáté do třicáté minuty se ale lámal chléb. Hosté přidali tři branky a vyhráli druhou třetinu 1:4. Domácí proto do třetí třetiny vlétli co jim síly stačily. Dokázali se dotáhnout na rozdíl jedné branky. Stačila ale chvilková ztráta koncentrace a rychlé dvě branky Staříků rozhodly o výsledku. Nic na tom nezměnila ani poslední branka domácích v závěru. Medvědi padli se Staříky 6:8. Katem domácích byl hostující Miroslav Hudeček, který měl neuvěřitelně přesnou mušku. K šesti gólům přidal ještě jednu asistenci a vévodí v tabulce střelců s třinácti góly!