Lišky jdou do čela tabulky!

OnhlL

V úvodním zápase dne se představila mužstva, která ještě nezískala ani bod. Jedná se o týmy AHA Jablonec a Vosy Liberec. Utkání bylo velmi vyrovnané. Ještě čtyři minuty před koncem byl stav vyrovnaný 9:9. Pak ale během jedné minuty dvakrát udeřili domácí a strhli vítězství na svou stranu. AHA Jablonec si tak připsal první tři body za výhru 11:9. Domácí za výhrou nejvíce táhl Matěj Hájek, který si připsal 6+2. Nadstandardní výkon!

Druhé utkání také přineslo vyrovnanou hru. Bohužel pro domácí Green Monsters jen dvě třetiny, první a třetí. První skončila 1:1, ale druhá 0:4. Medvědi si tak vytvořili dostatečný náskok do třetí třetiny, v ní již žádná branka nepadla. Zápas tak skončil 1:5. Domácí již poněkolikáté ztratili zápas ve druhé třetině. Hosté předvedli svůj standard, výhru režíroval Matěj Kupf, který se podílel na všech brankách Medvědů. Připsal si 3+2. Velmi solidní výkon!

Ve šlágru kola se o první příčku střetla mužstva Staříků a Lišek. Jak každý tuší i tento souboj byl velmi vyrovnaný. Přesto si domácí vytvořili ve dvacáté minutě již solidní náskok 5:2, ani to ovšem nestačilo. Lišky zapnuly své motory na vyšší level. Hlavně Petr Benda v zápase 4+0, který je tak v čele střelců. Ve třetí třetině tak dokonaly obrat v zápase na 6:7 a jdou do čela tabulky.