Mini turnaj Vratislavice nad Nisou

Vratislavický areál nabízí velké sportovní vyžití a tak jsme se rozhodli využít i plochy, která je určena k hokeji. Obdélníková plocha o rozměrech 17 x 24 m je k využití po celý rok. V letním období je využívána zejména pro rekreační florbal, hokejbal nebo střílení na hokejovou branku. V zimním období, v případě příznivého - mrazivého počasí, se dá bruslit na přírodním ledu.


Přihlašovat se můžete online na konci stránky. Maximální počet mužstev je 8, tak neváhejte a co nejdříve se zaregistrujte. Do poznámky napište počet lidí v mužstvu, název týmu a očekávejte email s potvrzení. 

Podmínkou poskládání týmu, je jeden vybavený hokejbalový brankář a tři hráči s hokejkami a rukavicemi do pole. Maximální počet hráčů do pole je šest. Hraje se stylem 3+1 a to jedenkrát 10 minut hrubého času. 

Vítěz získá pohár a oceněn bude také nejlepší brankář a nejlepší střelec turnaje. Sraz všech týmů je 11.5. 2019 v 8:30 ve Vratislavicích na hřišti - NA ROZCESTÍ

Jak to bude vypadat

Pravidla v kostce

  • Hraje se 3 + 1
  • Faul = Nájezd
  • Délka utkání je 1 x 10 minut
  • Nesmí se střílet golfovým úderem

Přibližný Harmonogram

Online rezervace

Zarezervujte si místo v turnaji včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Vítězové minulých ročníků


VRD Sever 92

Vítěz ročníku 2018

VRD Sever je tým tvořený z bývalých i současných hokejistů, kteří si na Vratislavickém turnaji zpestřují přípravu na novou sezónu.

Kluci prošli turnajem jak nůž máslem a neztratili ani bod.
Právem si tedy odnesli prvenství v turnaji hraném ve formátu 3+1.

Prvním vítězem Vratislavického turnaje se tedy stávají chlapci z VRD Sever.