Nábor

Mládež

Chcete, aby Vaše dítko sportovalo, bylo na čerstvém vzduchu a v kolektivu stejně starých dětí? Přihlaste ho do hokejbalového klubu HBC Liberec. Snažíme se, aby sportování
děti co nejvíce bavilo.

Hřiště „Franťák“

Na venkovní hřiště chodíme od března do listopadu. Na první trénink není potřeba žádné výstroje, vše dítku půjčíme a je poté jen na něm, jestli mezi nás opět přijde. Na hřiště „Franťák“ chodí trénovat Mikropřípravka, tzn. Ti nejmenší (ročníky 2015 a mladší)

Tréninky máme každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00

Hřiště „Na Rozcestí“

Na venkovní hřiště chodíme od března do listopadu. Na první trénink není potřeba žádné výstroje, vše dítku půjčíme a je poté jen na něm, jestli mezi nás opět přijde. Do Vratislavic chodí trénovat Minipřípravka, přípravka, Mladší a Starší Žáci. Tzn. Ročníky 2014 a starší.

Tréninky máme každé pondělí a středu. Minipřípravka a Přípravka od 17:00 do 18:00. Mladší a Starší Žáci od 18:00 do 19:30.

Tělocvična

V zimním období se přestěhujeme do tělocvičny, kde se snažíme dohnat fyzičku a nabrat sílu na jarní část sezóny. Tělocvičnu také prolneme bazénem, atletikou, gymnastikou, aj. Tréninky tělocvičny jsou dle domluvených termínů s majitelem tělocvičny.

„Napište nám!“