Staříci nezaváhali.

Zápas od 9 hodin přinesl souboj mezi Staříky a Grenn Monsters. Domácí měli od začátku více ze hry. Rychle se ujali vedení dva nula. Hostům chyběla v první třetině střelba. Za první třetinu vyprodukovali jen šest střel. V druhé třetině se obraz hry nezměnil. Staříci se stále tlačili do zakončení a i přes inkasovanou branku si zajistili po dvou třetinách gólový polštář 5:1. I do třetí třetiny lépe vstoupili domácí. Přidali další dvě branky. Pod dojmem snadné výhry v závěru polevili. Výsledkem byly tři branky v jejich síti v posledních pěti minutách. Přesto Staříci berou z tohoto utkání všechny tři body. Domácí Hudeček si stále drží dobrou formu dnes si připsal 3+3 kan.bodu. Za hosty byl nejproduktivnější Beneš 2+1.

OnhlL – 5.kolo neděle 31.10.2021, 9:00