Rekord v trestných minutách v zápase mezi AHA Jablonec s Medvědy!

Od jedenácti hodin probíhalo utkání mezi AHA Jablonec a Medvědi Liberec. Domácí zaspali začátek sezóny a Medvědi zas hledají ztracenou formu. První třetina nebyla nijak záživná. Snad jen pěstní souboj mezi Pypenkem a Leošem Vítkem hned v druhé minutě stojí za zmínku. Aktéři pak měli dostatek času vychladnout na trestné lavici. V první třetině obě mužstva zaznamenala po jedné brance. Druhá třetina se Medvědům vůbec nepovedla. Zde se projevila ztráta formy a čtyři góly v jejich síti. Za to třetí třetina byla divočina. Padlo v ní osm branek. Ale popořádku. Když hosté třemi brankami snížili na 6:4, vypadalo to, že chytají druhý dech. K tomu dostali sérii přesilových her. Obrat se ale nekonal. Domácí dokázali ve svých oslabeních vsítit tři branky! V samém závěru zakulatili domácí výsledek na 10. Jablonec se herně zvedá. Nejvíce jim v tom pomáhá hráč zápasu a myslím i hráč celého 5.kola Hájek. Dnes 3+5 kan.bodu a pomalu se dotahuje v tabulce produktivity. K dobru má ještě jeden odložený zápas. To Medvědi stále tápou. Snad je z toho vyvede Matěj Kupf, dnes 3+1. To ale na body nestačilo. A ještě jedna kuriozita. Co má paměť sahá, nepamatuji se, že by v jednom utkání bylo rozdáno 56 trestných minut! To vypadá na nepřiliž lichotivý rekord!

OnhlL – 5.kolo neděle 31.10.2021, 11:00