Lišky rozhodly šlágr kola v prodloužení!

Ve šlágru kola od 13 hodin nastoupil celek Vos proti Liškám. Domácí tentokrát nastoupili v hojném počtu a tak se čekal vyrovnaný boj s útočnou hrou obou mužstev. Oba celky spíše raději útočí než brání. A celkový poměr střel 54:45 to jen dokazuje. Nasazení se tedy hráčům vytknout nedá. Lépe začali hosté. Již v druhé minutě šli do vedení. Jenže než by jsi řekl švec, skóre se během pěti minut přehouplo na stranu domácích, 2:1. A do konce třetiny bylo srovnáno, aby v druhé třetině výsledek Lišky otočily na svou stranu. No jak na houpačce. A co by to bylo za houpačku, kdyby se výsledek opět nepřehoupl na stranu Vos. Stačilo k tomu jen necelých šest minut z třetí třetiny a bylo otočeno! Nechybělo mnoho, jen minuta dvacet do konce zápasu a Vosy mohly slavit vítězství. Což by bylo pro domácí přímo zlaté. Přeci jen Lišky jsou v lepší formě a spíše se počítalo s těsnou výhrou pro hosty. Právě v tento čas ale Benda srovnal stav na 4:4 a šlo se do prodloužení. Z něj uběhly jen dvě minuty patnáct a Benda svým třetím gólem v zápase (celkem 3+1) přehoupl dnešní houpačkové skóre na stranu Lišek. Vosy odcházejí ze zápasu zklamané. Už už cítily tři body a zbyl jim jen bod. To Lišky jsou rozhodně spokojenější. Výsledek jim dává šanci, pokud zvládnou odložený zápas, vyhoupnout se zpět do čela tabulky.

OnhlL – 5.kolo neděle 31.10.2021, 13:00