Staříkům po základní části patří poslední místo v tabulce!

V posledním kole základní části bojoval v přímém souboji týmy Green Monsters proti Staříkům, kdo bude mít pomyslného černého Petra v podobě posledního místa v tabulce. Při prvním vzájemném měření sil v sezóně, Staříci na Greeny nestačili v poměru 1:4. Měli jim tedy co vracet. Po opatrném začátku šli domácí do vedení v páté minutě. Síť rozvlnil Pacal a tentýž hráč v závěru první třetiny poslal domácí do dvoubrankové výhody. Na obě branky mu nahrával Moťka. Hned minutu po první přestávce si hráči role vyměnili a bylo již 3:0! Jiskřičku naděje vykřesal mladý Matyáš Frank, který snížil na 3:1. Domácí si ale gólem Beneše v přesilové hře vzali tříbrankové vedení zpět. Po dvou třetinách byl tedy stav 4:1 pro domácí Green Monsters. Třetí třetina začala v režii hostí. Dvěma góly se dotáhli na dostřel domácích. Oba góly zaznamenal Matyáš Frank a dovršil hetik. Jenže ještě v té samé minutě brankou Moťky domácí opět odskočili. Ale neuběhla ani minuta a už to bylo opět o jednu banku. Svůj čtvrtý gól v zápase zaznamenal Matyáš Frank. Ve čtyřicáté minutě přišla definitivní zlomová branka Kovaříka. Domácí odskočili na 6:4. Na to už Staříci nedokázali zareagovat a v závěru ještě dvakrát inkasovali. Prosadili se Zeman a Beneš. Staříci se ani podruhé v sezóně nedokázali proti Green Monsters prosadit a tentokrát padli 8:4. Za domácí bodově zazářil kapitán Moťka 2+4, za hosty Matyáš Frank 4+0. Poslední místo v tabulce po základní časti připadlo Staříkům. Oba týmy se tak střetnou ve čtvrtfinále play off.

Pro Medvědy je třetí místo po základní části mírné zklamání!

Souboje mezi týmem Vos a Medvědy bývají vždy vyrovnané. A ani dnes tomu nebylo jinak. Hned první třetina skončila 2:2. Prosadili se za domácí Peřina a Erben. Za hosty Růzha a Kupf. Hostům se nepovedla druhá třetina. Nejprve v přesilové hře poslal domácí do vedení na 3:2 Peřina a v závěru třetiny na 4:2 upravil Smetaník. Hostům se nedala zapřít snaha v třetí třetině s výsledkem něco udělat. Dokonce se jim, jmenovitě Růzhou, podařilo snížit na 4:3. Ale v závěru, při snaze vyrovnat, se jim nepovedla přesilová hra, při niž nejenže gól nedali, ale ještě dostali na 5:3. V oslabení se prosadil domácí Frk. Tentýž hráč v závěru upravil stav na konečných 6:3. Vosy tak skončily po výborném finiši na konci základní části na druhém místě. Medvědi po slibně rozjeté sezóně berou po základní části třetí místo, což je pro ně mírné zklamání. Oba celky se střetnou v semifinále play off. Pro koho dopadne lépe a kdo bude hodnotit sezónu jako úspěšnější, na to si budeme muset počkat.

Green M.

2min | 19:56 | Zeman – napadení

2min | 25:10 | Patrman – krosček

2min | 39:38 | Kovařík – vysoká hůl

Tresty

Staříci

2min | 06:34 | Frank M. – nedovolené bránění

2min | 21:27 | Frank H. – podražení

Vosy

2min | 16:55 | Frk – držení

2min | 16:55 | Frk – nesportovní chování

2min | 16:55 | Michálek – nesportovní chování

2min | 29:22 | Michálek – podražení

2min | 40:34 | Banyi – hákování

2min | 41:18 | Hájek – držení

Tresty

Medvědi

2min | 02:23 | Drapák – sekání

2min | 21:11 | Kulich – držení