Tři, dva, jedna, start!

OnhlL

Ano, je tu start nové sezóny OnhlL.

První kolo ročníku 21/22 odstartoval zápas Green Monsters vs. Lišky. GM těsně před startem nového ročníku přivedli ze Staříku útočníka Ondřeje Kozáka, aby zvýšili svoji gólovou produktivitu. Ondřej za poslední dvě sezóny v 16 zápasech zaznamenal 19 branek a 26 asistencí. Měl by tak pomoci GM s hrozným loňským průměrem 2,4 gólu na zápas. A povedlo se! Domácím se podařilo posledním vítězům OnhlL Liškám vstřelit šest branek. Nejvíce se dařilo Janu Myslivcovi (2+1), který si drží dobrou formu z loňska. Branku zaznamenal i již zmiňovaný Ondřej Kozák. Vše ale bylo málo platné. Lišky mají svou hvězdu a tou je Petr Benda. Ten zaznamenal (5+1) z toho tři branky ve vlastním oslabení. Z pohledu Geen Monsters je toto nepřijatelné! Po dvou třetinách to bylo již 3:7, když po první třetině to vypadalo nadějně, skóre bylo jen 1:1. Ve třetí třetině se snažili domácí gólovou ztrátu dotáhnou, ale již marně. Liškám podlehli 6:8.

V druhém zápase prvního kola přivítali Medvědi tým Vos. Po opatrné první třetině, která skončila 1:0 pro domácí, začala úřadovat domácí hvězda Matěj Kupf. V utkání si připsal (4+1). Rozhodla hlavně druhá třetina, kde se Vosám příliš nedařilo a prohrály ji 6:1. V závěrečném dějství se skóre jen kosmeticky upravovalo na konečných 9:3.

V posledním zápase kola nastoupil tým Staříků proti AHA Jablonec. Domácí notně posílili. K hvězdám týmu, jako jsou Pekárek či Marušinec, přibyli Lhota a Hudeček. Zato hosté měli se sestavování sestavy na dnešní zápas problémy. Určitě nejvíce chyběly hvězdy týmu jako Hájek či Mulač. Přesto se je pokusil nahradit Lukáš Čičmanec a musím uznat, že celkem slušně. V zápase si připsal (4+0). Na nabitý kádr Staříků to ale nestačilo. Zmiňované posily se ukázaly v tom nejlepším světle. Lhota (2+2) a Hudeček (2+3). Tak jako v předešlých zápasech rozhodla prostřední třetina, kterou Staříci vyhráli 4:1. Staříci tak porazili AHA Jablonec po třetinách 3:2,4:1 a 2:2 celkem 9:5.

Již teď se tak můžeme těšit na druhé kolo 19.9.2021 kdy proti sobě nastoupí v 9:00 hod. Lišky vs. Medvědi, v 11:00 hod. Vosy vs. Staříci a v 13:00hod AHA Jablonec vs. Green Monsters a já vás na ně srdečně zvu.