V druhém čtvrtfinále Staříci vyrovnali sérii na 1:1!

Domácí Staříky pro druhé čtvrtfinále posílil Milan Schnaubelt. Zato Green Monsters dorazili jen v šesti lidech do pole. Ale ještě před startem zápasu, bylo jasné, že pro zranění Jakuba Patrmana to hosté budou muset dát bez střídání. To byla voda na mlýn pro domácí. Vtrhli do zápasu jako vítr a už v první minutě je Matyáš Frank poslal do vedení 1:0. Že nemají zapomínat na zadní kolečka, jim připomněl Marek, který záhy srovnal na 1:1. To domácí od útoku neodradilo a v rychlém sledu brankami Hynka Franka, Schnaubelta a v oslabení Zucha vyhráli první třetinu 4:1. V druhé přeci jen hosté vsadili na defenzívu a skóre se neměnilo tak rychle. Z ojedinělé akce v čase 16:54 Beneš snížil na 4:2, ale dvakrát přesně zakončující Schnaubelt přeci jen do konce třetiny posunul skóre na 6:2 V poslední, třetí třetině, hostům viditelně docházely síly. Staříci se vrhli do útočení. Výsledkem bylo dalších šest branek v síti Green Monsters. Konkrétně se prosadili Hynek Frank, Vazsili, Matyáš Frank, Felix, opět Vazsili a Schnaubelt. Hosté ale bojovali a odměnou byly dva góly v síti Staříků. Zaznamenali je Beneš a Marek. Staříci tak až na čtvrtý pokus v letošní sezóně porazili Green Monsters. Stav série je tedy 1:1 a rozhodne se příští sobotu 11.5. v 9:00 hod. Vysoký výsledek 12:4 může být ale zavádějící. Staříci to určitě nebudou mít tak lehké jako dnes. Základem ale musí být větší účast hráčů Green Monsters. Hráčem zápasu byl určitě Milan Schnaubelt, který dnes vyčníval a zaznamenal 4 branky a 3 asistence.

Staříci

EQ | 00:54 | Frank M. (Schnaubelt, Pecka)

EQ | 06:28 | Frank H.(Vašek, Honzík)

EQ | 06:58 | Schnaubelt (Felix, Frank M.)

SH | 09:10 | Zuch (Frank H., Schnaubelt)

EQ | 20:48 | Schnaubelt (Frank M., Honzík)

SH | 23:20 | Schnaubelt (Suchý, Kupf)

EQ | 33:39 | Frank H. (Eitler)

EQ | 34:53 | Vazsili (Honzík)

PP | 35:42 | Frank M. (Honzík)

EQ | 37:22 | Felix (Schnaubelt, Kocourek)

EQ | 38:56 | Vazsili (Vašek, Honzík)

EQ | 43:19 | Schnaubelt (Frank M., Felix)

Tresty

Green M.

2min | 35:25 | Marek – hákování

Tresty

Staříci

2min | 08:10 | Eitler – sekání

2min | 21:41 | Honzík – sekání

2min | 23:49 | Frank H. – zdržování hry

2min | 29:01 | Honzík – nedovolené bránění

2min | 41:38 | Vazsili -podražení